Kozmetické Kurzy

Farbenie obočia

60€

Viac info

Brows lamination

100€

Viac info

LASH LIFTING

150€

Viac info

Balíček:

Brows lamination + Lash LIFTING Cena: 200€

MICROBLADING

900€

Viac info

MICRODERMAL

400€

Viac info

Piercing

400€

Viac info
 • Začiatočnícky kurz
  750
  • 160 hodín
  • Ukončený skúškou na zákazníkovi
 • Mierne pokročilý
  1000
  • 160 hodín
  • Ukončený skúškou na zákazníkovi
 • Pokročilý kurz
  1500
  • 450 hodín
  • Ukončený certifikátom Ministerstva školstva

Kurzy si objednajte na t.č.

alebo na e-mailovej adrese

Farbenie obočia

Farbenie obočia

V tomto školení ťa naučíme ako upraviť obočie, ako si vymerať tvar obočia a tak isto si prejdeme celý postup farbenia obočia a zvolenie správnej farby obočia pre klientku. V cene je zahrnutý aj materiál, ktorý na školení použijeme. Školenie sa ukončuje záverečnou skúškou, ktorá sa skladá z teoretickej a praktickej časti. Školenie je ukončené certifikátom.

Cena: 60€

Brows lamination

V tomto školení ťa naučíme ako pomocou techniky laminácie, čo je vlastne technika, pomocou ktorej, za pomoci prípravkov najprv chĺpky obočia zmäkčíme, tak aby sme z nich dokázali vymodelovať nami zvolený tvar a následne tieto chĺpky zafixujeme aby nám tento tvar držali 4-5 týždňov. Vysvetlíme si celý postup práce a tak isto aj veci, ktoré vy klientka mala dodržať pred a po tomto “zákroku”.

Tak isto si v tomto školení ukážeme techniku vymeriavania, úpravy a farbenia obočia.

 V cene je zahrnutý aj materiál, ktorý na školení použijeme. Školenie sa ukončuje záverečnou skúškou, ktorá sa skladá z teoretickej a praktickej časti. Školenie je ukončené certifikátom.

Cena: 100€

LASH LIFTING

V tomto školení ťa naučíme ako pomocou techniky lash liftingu, čo je vlastne technika, pomocou ktorej, najprv riasy prichystané na cyročenie špeciálnou nátačkou a následne za pomoci prípravkov zafixujeme aby nám držali prirodzene vytočený tvar držali, trvácnosť tejto procedúry je  4-6 týždňov. Vysvetlíme si celý postup práce a tak isto aj veci, ktoré vy klientka mala dodržať pred a po tomto “zákroku”.  V cene je zahrnutý aj materiál, ktorý na školení použijeme. Školenie sa ukončuje záverečnou skúškou, ktorá sa skladá z teoretickej a praktickej časti. Školenie je ukončené certifikátom.

Cena: 150€

Balíček:

Brows lamination + Lash LIFTING Cena: 200€

MICROBLADING

V tomto školení si vysvetlíme techniku microbladingu, čo je vlastne “vrezávanie” jednotlivých chĺpkov medzi vlastné chĺpkyobočia. Súčasťou tohto školenia je aj vysvetlenie skladby chĺpkov, vymieranie obočia vzhľadom na presné proporcie tváre klientky, základy kože, tréning na latexe a taktiež na živom modeli. V cene je zahrnutý aj materiál, ktorý na školení použijeme. Školenie sa ukončuje záverečnou skúškou, ktorá sa skladá z teoretickej a praktickej časti. Školenie je ukončené certifikátom.

Cena: 900€

MICRODERMAL

V tomto školení si vysvetlíme aké typy šperkov a kotvičiek sa používajú pri tomto type piercingu, pracovný postup, hygienu, dekontamináciu, základy kože, umiestnenie tohto piercingu. V cene je zahrnutý aj materiál, ktorý na školení použijeme. Školenie sa ukončuje záverečnou skúškou, ktorá sa skladá z teoretickej a praktickej časti. Školenie je ukončené certifikátom.

Cena 400€

PIERCING

V tomto školení si vysvetlíme aké typy šperkov a ihiel sa používajú pri zavádzaní  piercingu, pracovný postup, hygienu, dekontamináciu, základy kože, umiestnenie tohto piercingu. V cene je zahrnutý aj materiál, ktorý na školení použijeme. Školenie sa ukončuje záverečnou skúškou, ktorá sa skladá z teoretickej a praktickej časti. Školenie je ukončené certifikátom.

Cena 400€

V prípade záujmu majú naši študenti akreditovaný kozmetický kurz za zvýhodnenú cenu po osobnom dohovore