ZEMO

Prievidza / Martin

Ahoj, volám sa Zemo, vlastným menom Marek. Kreslil som si odmalička a po svojom prvom tetovaní v 15 rokoch som začal amatérsky tetovať svojich kamarátov. Po našetrení dostatočných finančných prostriedkov som si v roku 2008 otvoril svoje prvé tetovacie štúdio. Za tie roky sa mi podarilo realizovať tatérske kurzy, dať dokopy parádny tím šikovných ľudí a otvoriť ďalšie štúdio pod mojou značkou Criminal Tattoo Family v Martine.

Venujem sa všetkým štýlom, avšak preferujem realistickú formu tetovania a štýl colours. S týmto štýlom sa mi podarilo vyhrať 2. miesto na festivale tetovania v českých Pardubiciach. Ak teda preferuješ dlhoročné skúsenosti, profi prístup a kvalitu, určite sa mi ozvi.

Pozrieť moju prácu

SEKI

Prievidza

Ahoj volám sa Seki, vlastným menom Adam Sekera. Ako ste si všimli rád kreslím. Odmalička, pravdupovediac ma kresba uchvátila, keď som mal 7 rokov. Už vtedy som vedel, že chcem kresliť aj pracovne. Ale nie, srandujem, to som zisťoval pomaly, tak ako každý z nás. Vyštudoval som umeleckú školu a stále som sa hľadal. Keď som objavil tetovanie, vedel som, že toto je moja cesta, môj životný štýl.

Tetujem už 2 roky a za ten čas sa mi podarilo vyhrať 1. miesto v kategórii „Black and white“ na festivale tetovania v Pardubiciach. Svoju prvú kérku som si vyskúšal na mojej manželke. Keď mi dôverovala ona, tak chápeš, ty už musíš.

Okrem black and white štýlu, som sa našiel aj v realistických portrétoch ľudí a zvierat, pracujem aj na štýle colour tatto. Ak hľadáš niekoho, kto ti dá všetok svoj čas, energiu a znalosti, určite sa mi ozvi a niečo spolu vymyslíme.

Pozrieť moju prácu

DAFFY

Prievidza / Martin

Ahoj, volám sa Daffy, vlastným menom Martin Ertl. Dlhé roky som sa venoval umeniu, od maľovania na steny, oblečenie, plátna, papier, ale aj digital art, airbrush a podobne. Skúšal som jednoducho všetko, čo mi prišlo pod ruku a zdalo sa mi zaujímavé. Keď som sa dostal k tetovaniu, tak som si uvedomil, že ma výrazne napĺňa a že je to, čo chcem robiť aj naďalej. Už 2,5 roka si žijem svoj životný sen a je to naozaj super. 

Čo sa týka štýlov, som podľa môjho názoru všestranný. V mojom portfóliu sa nachádzajú realistiky, mandala combinations, anime, komix, cartoon, kreslené postavičky a, samozrejme, aj môj vlastný štýl a pohľad na vec. Nerobí mi problém vytvoriť ti tattoo design na mieru. Budem rád, keď sa mi ozveš a ja ti na oplátku spríjemním chvíle mojím typickým humorom, pozitívnym pohľadom na svet a vytvorím ti dielo podľa tvojich predstáv.

Pozrieť moju prácu

SMITHI

Prievidza / Martin

Ahoj, volám sa Smithi, vlastný menom Simona Leitmanová. Od útleho veku kreslím kade-tade, môj záujem o umenie je obrovský. Postupom času som si uvedomila, že podvedome túžim po práci v tatérskom salóne. Moja záľuba prerástla až do profesijného života a to je tá najlepšia možná situácia. Táto záľuba ma už drží krásnych 8 rokov. Milujem prekrývanie nevydarených tetovaní, keď z niečoho starého môžem vytvoriť nové, krásne, žiarivé. Keď mi klient nechá voľnú ruku a ja si môžem nakresliť námet priamo na kožu, je to super pocit. 

Moju prácu môžem nazvať precíznou, pretože obľubujem jemné rastlinné a zvieracie motívy, kde je dominantnou tenká linka doplnená jemným bodkovaným odtieňom. Avšak napríklad štýl black and grey mi tiež nie je cudzí. Ak ti moja práca príde zaujímavá a máš nejaké nápady, ktoré by si chcel/ chcela preniesť na kožu, ozvi sa a spolu sa na to pozrieme.

Pozrieť moju prácu

DRAKO

Prievidza

Ahoj, volám sa Drako, vlastným menom Adrián Žiško. Vždy ma fascinovalo tetovanie, celkovo umenie a hlavne sloboda, ktorú toto povolanie ponúka. To, že som sa stal tatérom nebolo mnou vôbec plánované. Išiel som k Zemovi na kerku a všimol som si, že robí kurzy. Keďže som spontánny typ človeka, povedal som si, že prečo nie. Počas kurzu som zistil, že ma to extrémne baví. Zemo mi po ukončení ponúkol miesto a ja som neváhal a s vďačnosťou som sa tejto možnosti chytil a začal tetovať pod jeho značkou. 

Tetujem približne od októbra 2022 a moje portfólio sa stále zväčšuje. Nebránim sa žiadnemu tetovaniu ale najviac ma baví colour štýl a oldschool. Som ten typ, ktorý ti rád poradí s výberom tetovania, upraví obrázok podľa tvojich požiadaviek a odpovie ti na každú otázku. Ak sa ti moja tvorba páči a chceš, aby som aj na tebe nechal kúsok seba, kľudne sa mi ozvi a niečo spolu vymyslíme.

Pozrieť moju prácu

ČERO

Martin

Ahoj, volám sa Čero, vlastným menom Jakub Čierny. K tetovaniu som sa dostal náhodou, ale vieme, že náhody neexistujú. Jednoducho to prišlo samé od seba, nevyhľadával som túto formu umenia, ale ani som sa tomu nebránil. Základ tkvel v tom, že som sa od mala venoval grafitom a práca s farbami bola pre mňa fascinujúca. Keď som sa prvýkrát dostal k strojčeku, vedel som, že som tam, kde mám byť a že toto je moja cesta.

Aktívne sa venujem tetovaniam 2-3 roky a moje obľúbené štýly sú colour line work, black and grey, dotwork a geometria. Keďže milujem svoju prácu, ten pocit kreativity a mám obrovskú chuť stále pracovať a niečo tvoriť, ozvi sa mi a vymyslíme niečo originálne, čo ťa bude vystihovať.

Pozrieť moju prácu

SUMO

Prievidza

Ahoj, volám sa Sumo, vlastným menom Timotej Polák. Umenie ma sprevádza odmalička. Rád som sledoval umelcov kresliacich grafity pri svojej práci a neskôr som si túto formu umenia vyskúšal aj sám. Nehovorím, že ma to nebavilo, ale nebolo to to pravé. Chcel som niečo, čo vydrží navždy a nikto to len tak nepremaľuje.

Tetujem od apríla 2022 a za ten čas som si obľúbil klasické, čiernobiele tetovania, ale mám za sebou aj farebné práce, v ktorých sa chcem viac a viac zdokonaľovať. Verím, že pravidelným tréningom sa zo mňa stane jeden z uznávaných tatérov v Criminal Tattoo Family. Ak mi chceš pomôcť byť lepším tatérom a zároveň sa ti moja počiatočná tvorba páči, kľudne sa mi ozvi a niečo spolu vymyslíme.

Pozrieť moju prácu

MIŇO

Martin

Ahoj, volám sa Miňo, vlastným menom Milan Rožko. Kresleniu sa venujem od detstva, kedy som nudu zabíjal vždy ceruzkou v ruke a čistým papierom. Svoje prvé tetovanie som si rovno aj sám vytetoval, pretože som si povedal, že EKG krivku nepokazím. Odvtedy som nezastaviteľný a tetujem už neuveriteľných 5 rokov. Práca tatéra je pre mňa splneným snom. Tetujem prevažne realistické obrazy, kreslené postavy, black and white tatto line tatto, micro tatto či sexy design tatto. Ak chceš tetovanie s citom pre detaily, vytvoriť vlastný návrh a pozeráš na moju prácu s obdivom, kľudne sa mi ozvi.

Pozrieť moju prácu

BENKY

Prievidza

Ahoj, volám sa Benky, vlastným menom Martin Benkovič. Ako mnohí z nás, tak aj ja milujem kreslenie a som jeden z tých, ktorý by pokreslil všetko, čo mu príde pod ruku. Tetujem od júna 2022 a z môjho pohľadu sa zlepšujem zo dňa na deň. Je to citeľné aj na mojej tvorbe, kde ma najviac baví štýl black-out tetovania.

Som rád, že skrz tetovanie môžem nechávať na ľuďoch môj odkaz a moje pocity. Keďže som prevažne humorne naladený, tak nemaj strach, ozvi sa a dohodneme sa. Urobím pre teba všetko čo bude v mojich silách. A hlavne príď načas!

Pozrieť moju prácu

VANES

Prievidza / Martin

Ahoj, volám sa Vanes a piercingom sa aktívne venujem už 2 roky. Ja sama som s piercingami začala skoro a to v 15-tich rokoch, kedy som na svojom tele vyskúšala v prvom rade piercing na uchu, neskôr piercing do pupka, septum, nostril, tongue, helix, ale aj nipple. Väčšinu týchto piercingov som si, bohužiaľ, kvôli škole musela odstrániť. 

Moje vlastné skúsenosti ma naučili, že nie každé telo prijíme piercing a jeho rôznorodé prevedenie. Všetko však záleží aj na tom, ako sa o čerstvý piercing staráš. Poriadnu starostlivosť piercing potrebuje až do úplného zahojenia. Ak máš chuť vyskúšať, čo je to za pocit, napíš mi a určite sa dohodneme.

Pozrieť moju prácu